Uncategorised

Uncategorised

ŁUKASZ ORZYCHOWSKI realizuje projekt pn.:
„Zmiana profilu działalności domu przyjęć jako metoda na walkę ze skutkami sytuacji pandemicznej” w ramach działania 3.2 „Innowacje w MŚP” Typ projektu 2 - Inwestycje w MŚP w ramach Osi Priorytetowej III „Konkurencyjność MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu są działania modernizacyjne istniejącego obiektu domu przyjęć mające za zadanie jego przystosowanie do nowych typów działalności związanych z usługami cateringowymi oraz utworzenie nowoczesnego, multimedialnego centrum szkoleniowo-konferencyjnego, jako sposób na walkę ze skutkami sytuacji pandemicznej.

Całkowita wartość projektu: 1 156 200,00 zł
Wartość wkładu z Funduszy Europejskich: 760 750 zł

logos

Catering

Dla Państwa potrzeb świadczymy również szeroki pakiet usług. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zamówienia. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni zestaw potraw, dopasowany do charakteru spotkania, bankietu czy konferencji. Zapewniamy pomoc w doborze dekoracji stołów i pomieszczeń. Zadbamy o estetykę serwowanych dań oraz o kompleksową i życzliwą obsługę. Nasze usługi kierujemy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.
Catering oferujemy na terenie Częstochowy i okolic.

Czytaj więcej